Ponedjeljak, 15 srpnja, 2024

Živko Budimir se sutra vraća na posao

Must Read

Bosna Hersek Federasyonu Zivko Budimir Başkanı bu işlevi gerçekleştirmek için devam edeceğini açıkladı ve ona istifa bekliyoruz bazı siyasi partilerin görüşlerini rağmen, gözaltı çıktıktan sonra, bildirdi Srna, yazma bh medya.
Budimir o şüphesi olduğu için suçları hakkında yorum istemiyordu yaptığı açıklamada, ama verilen af tüm kararlar yeniden imzalayacağını söyledi.
“Orada benim çalışmak için gelen ilgili bazı teknik sorunlar hala, ama çözmek zorunda gidiyorum, ve bir sorun olmayacak. Niyetinde de Uluslararası Para Fonu yeni bir dilimin gerçekleşmesine engel kabul edilir kurtulmak için,” Budimir dedi.
Sırp Zeljko Cvijanovic Cumhuriyeti Başbakanı gözaltına Budimir tahliye Uluslararası Para Fonu üçüncü dilimin ile ilgili olarak durumu çözmek sonra o beklediğini dün söyledi.
Budimir 24 neredeyse bir ay gözaltında nerede Mayıs Mostar cezaevinden serbest bırakıldı.
Anayasa Mahkemesi gözaltı için hiçbir kanıt olmadığı için Devlet Mahkemesi gözaltında üzerindeki kararını yeniden gözden talep itiraz daha önce Budimirovog savunma ekibi, kabul sonrasında mahkeme, gözaltına Budimir tahliye üzerinde bir ön kararı vermiştir.
Budimir 26 tutuklandıaf kararları bazı yasayı ihlal ve yetki kötüye hükümlü şüphesiyle Nisan.
 

- Advertisement -

14656 COMMENTS

Subscribe
Notify of
guest

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.

14.7K Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Последний

Najveći izdajnik u povijesti Hrvatske podijelio je zemlju neprijateljima pa pobjegao. Danas je tek ikona neobrazovanih….

SAMO tridesetak kilometara od Sarajeva nalazi se selo Bradina. Radi se o relativno nevažnom mjestu u kojem posjetitelji mogu...
- Advertisement -

Ex eodem spatio

- Advertisement -