Petak, 24 svibnja, 2024

Rukometašice HŽRK Grude osvojile dvostruku krunu, medalje uručila europarlamentarka Željana Zovko

Must Read

Uzvratna utakmica finala KUP-a BIH za rukometašice odigrana je u dvorani Bili Brig u Grudama, gdje je preko 500 gledatelja uživalo u odličnom rukometu.

Grudske rukometašice osvojile su Kup BiH a također su potvrdile i 5. uzastopni naslov prvaka, te treću duplu krunu.

U utakmici Kupa BiH, gošće iz Hadžića su pokazale svoju snagu, ali Gruđanke su na kraju slavile gol razlikom 23:22.

Na utakmici je nazočilo i izaslanstvo HDZ-a BiH, koje je predvodilla Miljana Glamuzina, glavni tajnik, piše Večernji list BiH.

Srebrne medalje ekipi RK Hadžići DG je uručio Dražen Vranješ predsjednik Općinskog vijeća Grude, pokal u trajno vlasništvo ekipi HŽRK Grude je uručio Srđan Jović, voditelj natjecanaj za KUP BiH, prelazni pokal je uručio načelnik Općine Grude, Ljubo Grizelj, a zlatne medalje pobjednicama KUP-a BIH je uručila Željana Zovko, zastupnica u Europskom parlamentu./HMS/