Published On: Sun, Jul 29th, 2012

Selekcija WHF No.10.

thumbDovršen je odabir sudionika ovogodišnjeg West Herzegowina Fest No.10 koji će biti održan od 2. – 4. kolovoza u Širokom Brijegu. U kategorijama glazba, film i kratka priča odabrani su sljedeći sudionici:

Glazba

  • Zebrax (Zagreb / Hrvatska)
  • Sirova Snaga (Solin / Hrvatska)
  • Olovni ples (Dugo selo / Hrvatska)
  • Polaroid Trip (Sarajevo / BiH)
  • Merfolk (Mali Lošinj / Hrvatska)
  • Žlepa (Supetar / Hrvatska)
  • Pešes (Široki Brijeg / BiH)
  • Rewolti (Zadar / Hrvatska)
  • Otpisanimator (Dubrovnik / Hrvatska)
  • Rudnik mrkog pogleda (Mostar / BiH)

Film

  • Pozdrav iz Beograda (Beograd / Srbija) – Marko Backović
  • Postojim (Bač / Srbija) – Branko Radaković
  • Ne može sve bit’ idealno (Zenica / BiH) – Dženan Ahmetspahić
  • Prekidi stvarnosti (Banja Luka / BiH) – Duško Stanivuk
  • Tri stavka (Zagreb / Hrvatska) – Ivan Lovrić i Josip Galić
  • Dužnik (Zagreb / Hrvatska) – Ivan Lovrić i Josip Galić
  • Mali noćni razgovori (Zagreb / Hrvatska) – Ivan Lovrić i Josip Galić
  • Interview (Zagreb / Hrvatska) – Josip Galić
  • Istina iza ekrana (Prijedor / BiH) – Milana Vračar
  • Mlijeko (Široki Brijeg / BiH) – Tomislav Sopta
  • Čekaonica (Rijeka / Hrvatska) – Zoran Krušvar / Kulturna produkcija
  • BIP (Široki Brijeg / BiH) – Ivana Zovko-Planinić
  • Instant Panic (Čeminac / Hrvatska) – David Bagarić
  • Duga Cesta (Čeminac / Hrvatska) – David Bagarić
  • Happy Child (Čeminac / Hrvatska) – David Bagarić
  • A New Beginning (Čeminac / Hrvatska) – Vlasta Meštrović
  • Govor / Speeh (Beograd / Srbija) – Marija Rodic
  • U Prvom Planu (Široki Brijeg / BiH) – Karlo Jelić i Ivan Bogdan
  • Fotografija/Image (Široki Brijeg / BiH) – Karlo Jelić i Ivan Bogdan
  • Veganov san / Vegans Dream (Beograd / Srbija) – Marija Rodic
  • Fićfirićata (Dubrovnik / Hrvatska) – Zlatko Tomić
  • Kovač – zanat koji nestaje (Srebrenik / BiH) – Safija Vikalo
  • SWEET GAME (Široki Brijeg / BiH) – Teo i Dreya
  • One Minute Before (Široki Brijeg / BiH) – Damien Bruot, Dunja Duranovic & Mattis Andersson
  • Ekstremna tavla (Mostar / BiH) – Sour cabbage production
  • Muha / The Fly (D. Mamići / BiH)
  • Dragi Keno (Zagreb / Hrvatska) – Natko Stipaničev
  • Sam na Plesu (Zagreb / Hrvatska) – Natko Stipaničev
  • Pitka voda je dragocjena (Sarajevo / BiH) – Jasmin Hasanović
  • MOSTAR-16.06.2011. (Grude / BiH) – Stjepan Miloš
  • Get a life (Široki Brijeg / BiH) – Marin Brekalo i Ante Lovrić
  • Chashes (Široki Brijeg / BiH) – Hrvoje Bazina
  • Anđin izvor (Široki Brijeg / BiH) – Organizacija MRŠ
  • Do svemira (Široki Brijeg / BiH) – Tvrtko Karačić
  • Mujo i kurva (Phoenix / SAD) – Karlo Barbarić
  • Life (Phoenix / SAD) – Karlo Barbarić
  • BooK (Široki Brijeg / BiH) – Udruga za promicanje vizualne kulture TOČKA

Kratka priča

  • Mrzi (Ja i ti) (Ljubuški / BiH) – Josip Kraljević
  • Ode odlasku (Ljubuški / BiH) – Josip Kraljević
  • Razmisli (Ljubuški / BiH) – Josip Kraljević
  • Ni san, ni java (Sinj / Hrvatska) – Bilokapić Renato
  • Tu sam (Zadar / Hrvatska) – Rajko Glibo
  • Sam (Zagreb / Hrvatska) – Miroslav Pelikan
  • Raštika (Dugo Selo / Hrvatska) – Mihael Pinter
  • Dan K. (Zagreb / Hrvatska) – Dražen Jergović
  • Bobby Hutcherson u prvoj šetnji gradom (Karlovac / Hrvatska) – Darko Lisac
  • Njemu (Mostar / BiH) – Tomislav Pupić
  • Tko preživi pričati će! (Zagreb / Hrvatska) – Dražen Stojanović
  • Višnja (Mladenovac / Srbija) – Predrag Milojević
  • Tanka crna linija (Donja Dubrava / Hrvatska) – Emil Gebeješ
  • Sigurnost (Kruševac / Srbija) – Miloš Ristić
  • Deda i smrt (Prokuplje / Srbija) – Slavko Mali
  • Volar i medjvjed (Vitez / BiH) – Anto Zirdum
  • Zamrznut na plus četiri (Mostar / BiH) – Milenko Margeta
  • Školski (Kragujevac / Srbija) – Ilija Stepanović
  • Prolaznost života (Fojnica / BiH) – Olivera Tadić
  • Prognanik iz riječi (Tuzla / BiH) – Mirzet Ibrišimović
  • Na dobro nam došla sudamja (Split / Hrvatska) – Mislava Zuppa Rašić
  • Spusti rolete (Pula / Hrvatska) – Sanja Benčić
  • Momci su na obali (Beograd / Srbija) – Jelena Paligorić
  • Stara škola (Tomislavgrad / BiH) – Josip Ivanović
  • Utopija (Rijeka / Hrvatska) – Sandra Crnko
  • Ne isplati se biti kulturan (Zagreb / Hrvatska) – Ivan Lovrić
  • Akvarel (Široki Brijeg / BiH) – Blagica Bevanda
  • Očitovanja (Široki Brijeg / BiH) – Blagica Bevanda
  • Jedrenje (Varaždin / Hrvatska) – Iva Tkalec
  • Susret (Čitluk / BiH) – Martina Beus
  • Bježi, anđele, bježi (Istra / Slovenija) – Franjo Frančić
  • Susret sa sobom (Doboj / BiH) – Alma Mehičić
  • Svita za smak, Smak za svita (Ljubuški / BiH) – Zoran Musa
  • Subota prijepodne (Ljubuški / BiH) – Dalibor Milas
  • Koliko Bog ima RAM-a? (Široki Brijeg / BiH) – Ivan Grozzni