Published On: Sub, srp 21st, 2012

Ministar Čamber otvorio dom za osobe sa poteškoćama u mentalnom razvoju

Çalışma ve Sosyal Politika Vjekoslav Kamber kurdele kesme töreni Federal Bakanı yeni ev Enstitüsü Pazarić Ramići konuma adapte, burada zihinsel gelişim özürlü sekiz kişi için yeni bir ev. Açıldı Evin bu görkemli açılışı entelektüel ve toplumun eşit üyeleri olarak haklarını çabasıyla engelli insanların sosyal içermenin iyileştirilmesine yönelik bir adımdır.

 

 

 

 

 

 

 

 

Enstitü Pazarić Donna Čerimagić Direktörü Kamber Bakanı başkanlığında Çalışma ve Sosyal Politika Federal Bakanlığı ile işbirliği ile tam memnuniyeti ifade ederek, bizim toplumda insanların bu nüfus için özellikle önemlidir Kamber, Bakanı sağlanan anlayış ve yardım için teşekkür ederim, çünkü , sadece en çok onlara yardım.

Bu evinizin sekiz yeni müşteriler, bu enstitünün üyeleri bulabilirsiniz içinde projenin serinin üçüncü evi. Şimdiye kadar onları önemser personelin tüm gün desteğine sahip 24 kişi bulmak Enstitüsü Pazarić evinizin üç yeni açılan evde toplam.

 

“Çalışma ve Sosyal Politika Federal Bakanlığı zihinsel gelişim, engelli insanların yaşam kalitesi ve tamamen eşit bir toplum üyeleri ve topluluk olarak haklarını bizim sorumluluk ve görevlerimiz artırmak için bu projelere yardım etmeye devam etmeye çalışacaktır.” – Bakan Vjekoslav Kamber Dedi .

14.7K Komentari
Najstariji
Najnoviji Most Voted
Inline Feedbacks
Vidder sve komentare