Subota, 4 svibnja, 2024

Zrinjski poklonio pobjedu protiv Željezničara Ultrasima za 25. rođendan

Nogometaš Zrinjskog slavili su u derbiju 26. kola Premijer lige BiH protiv sarajevskog Željezničara  uz pogodak Semira Pezera.

Prvi dio utakmice protekao je dosta mirno bez pravih prilika u prvih 20 minuta.

Željezničar je prvi zaprijetio preko Zeca u 23. minuti koji je šutirao preko gola nakon dodavanja Krpića.

Plavi su ponovno imali dobru priliku u 34. minuti, Veselinović je bio u situaciji 1 na 1 s Brkićem, ali vratar domaćih brani.

Zrinjski je imao prvu pravu priliku tek u 42. minuti. Miloš Filipović je istrčao kontru i šutirao pored gola, zatim je i Stanić bio u dobroj akciji, ali je Fejzić brzo reagirao i uhvatio je loptu, te se na odmor otišlo bez golova (0:0).

Jedino što je vrijedilo u prvom poluvremenu bilo je slavljeničko raspoloženje domaćih navijača Ultrasa, koji su posebno koreografijom obilježili 25. rođendan, prenosi jabuka.tv

Zrinjski je iz prve prave prilike u nastavku. Pričuva Semir Pezer, koji je zaigrao u drugom poluvremenu, pogađa mrežu Fejzića za veliko slavlje i prednost domaćeg tima od 1:0.