Petak, 26 travnja, 2024

Posušje vodilo 2:0 pa na kraju remiziralo u Trebinju

Nogometaši Posušja odigrali su neodlučeno 2:2 protiv Leotara u zaostalom susretu 6. kola Premijer lige BiH igranom u srijedu na stadionu Police u Trebinju.

Posušje je vodilo 2:0 nakon prvog poluvremena pogocima Tina Blaža Lauša (23.) i Luke Begića (32.).

Iako se činilo da bi Posušani mogli doći do druge ovosezonske pobjede, Leotar je na otvaranju drugog poluvremena uspio izjednačiti.

Sekulović je u 47. minuti smanjio zaostatak na 1:2 da bi Zec u 56. minuti pogodio za, ispostavit će se na kraju, konačnih 2:2.

U sedmom kolu Posušje dočekuje mostarski Zrinjski dok Leotar ide u Mostar na gostovanje Veležu.

– Imali smo odličnu situaciju u prvom poluvremenu, prednost od dva gola i mogli smo postići još neki pogodak. Na poluvremenu sam ukazao momcima da moramo biti koncentrirani, naročito kod prekida i evo, nismo ni izašli iz svlačionice, korner i neshvatljivo da njihov najveći igrač ostane sam na drugoj stativi i dadne krila Leotaru. Drugi gol je došao iz naše greške, ali kad sve sagledati mi smo bili bolji u prvom poluvremenu, Leotar u drugom i rezultat je realan – rekao je nakon utakmice tener Denis Ćorić te dodao:

S obzirom da smo vodili 2:0 ostaje mali žal, ali isto tako sigurno na vrućem terenu možemo biti zadovoljni. Znamo kakvih problema imamo po pitanju zdravstvenog problema. Neki igrači su dali 300 posto da odigraju današnju utakmicu, znamo kakva je situacija bila u svlačionici i možemo biti zadovoljni.