Srijeda, 29 svibnja, 2024

Piksi psovao majku šiptarsku Švicarcima nakon gola

Must Read

SRBIJA je nakon poraza od Švicarske 3:2 ispala sa Svjetskog prvenstva. Momčad Dragana Stojkovića završila je natjecanje na posljednjem mjestu u skupini G. Švicarska je povela, no Srbija je preokrenula već u 35. minuti pogotkom Dušana Vlahovića. Izbornik Srbije Dragan Stojković Piksi nakon tog je pogotka na klupi počeo psovati na klupi.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

“Jebem li vam majku šiptarsku u pičku”, galamio je Piksi na klupi, aludirajući na to da Švicarci u momčadi imaju nekoliko igrača albanskog porijekla. Shaqiri, igrač rođen na Kosovu, zabio je prvi pogodak za Švicarce, a na kraju je i Granit Xhaka ušao u sukob sa Srbima na terenu. Došlo je do naguravanja, ali, srećom, sukob nije eskalirao.

Xhaka i Shaqiri obojica su porijeklom Albanci, a Shaqiri je u prošloj utakmici Srbije i Švicarske provocirao protivnike simbolom orla. Inače, vodstvo Srbije nije trajalo dugo. Već početkom drugog poluvremena Švicarska je preokrenula i povela 3:2. Embolo je u 44. minuti zabio za izjednačenje, a Freuler u 48. za 3:2.