Petak, 3 svibnja, 2024

Mamu ti j*bem…, proslavio je srpski Bogdanović tricu preko hrvatskog

NBA DVOBOJ Bogdanovića, hrvatskog Bojana i srpskog Bogdana, pripao je potonjem, čiji su Sacramento Kings u neizvjesnoj završnici pobijedili Utah Jazz 102:101.

Bojan Bogdanović je kod poraženih za 35:44 minuta u igri postigao 17 poena (šut iz igre 6/12, trice 3/4), šest skokova i dvije asistencije, dok je s druge strane Bogdan Bogdanović za 25 minuta zabio 14 poena uz dva skoka.

Njemu i suigračima ova pobjeda je iznimno važna jer im je prva u sezoni nakon što su izgubili svih pet utakmica na otvaranju. Zato je Bogdanoviću i ostalim Kingsima svaki koš u tijesnom meču bio važan.

Pred kraj treće četvrtine, pri vodstvu Sacramenta 78:77, Bogdan Bogdanović se u napadu fintom oslobodio prezimenjaka Bojana i preko njegove ruke pogodio tricu. Nakon što je na oduševljenje suigrača i dvorane zabio, srpski as je uz uzdah olakšanja procijedio “Mamu ti jebem u pičku…”, a kamere su to ulovile: