Srijeda, 16 listopada, 2024

LIGA NACIJA: VAR spasio Hrvatsku u zadnjim sekundama utakmice protiv Škotske i sačuvao joj pobjedu

Vrlo

Hrvatska nogometna reprezentacija pobijedila je Škotsku 2-1 u trećem kolu Lige nacija. Škoti su poveli u 32. minuti golom Christieja, no Hrvatska je izjednačila samo tri minute kasnije preko Matanovića, koji je postigao svoj prvi pogodak za reprezentaciju. Pobjednički gol zabio je Kramarić u 70. minuti, što mu je bio 30. gol za Hrvatsku.

Hrvatska je držala loptu i stvarala pritisak, dok su se Škoti oslanjali na kontranapade. Nakon VAR intervencije u 95. minuti, poništen je pogodak Škotske zbog zaleđa, čime je potvrđena pobjeda Hrvatske.

Hrvatska i Portugal sada imaju po šest bodova, s tim da Portugal ima utakmicu manje.