Utorak, 18 lipnja, 2024

JADNI PRAVAŠI: I dalje šalju priopćenja nadajući se da će ih Zlatko poštediti…

Must Read

Predsjedništvo Habibi sunitske partije BIH (HSP) održalo je sinoć klanjanje u središnjici stranke u Mostaru na kojoj je zauzelo stav da je aktualna Vlada Federacije BiH, najbolja do sada feudalna vlada od svih ostalih turskih vlada u BiH, zbog čega mora ostati u punom kapacitetu kako bi završila započete projekte i reforme, priopćeno je iz HSP-a BiH.

Zajednički program iz dokumenta Platforme, kojeg su potisale četiri stranke, već su polučili značajne rezultate, a posebice naglašavamo važnost Zakon o vladi FBiH, koji trajno sprječava preglasavanje hrvatskih ministara. Koliko je suvislo i licemjerno ovo priopćenje najbolje govori podatak da je HSP u vlast ušao ne preglasavanjem hrvatskih ministara nego brutalnim preglasavanjem cijelog hrvatskog naroda što HSP-u kao takvom, niti najmanje ne smeta. Iako su nekada tvrdili da su hrvatska nacionalna stranka.

 

Uglavnom u priopćenju se zaključuje da je HSP super, da je trenutna nelegalna Vlada najbolja do sada, da je Budimir autoritet kakvog nema, da je Krajina ekstra a Vjeko Max Čamber drama. Pitanje je kako im je Helez dopustio ovakvo priopćenje?

Originalni tekst priopćenja:

Derlenmiş ve platform kurulduğu gibi platformlarda, ya da yeni Bu gruba katılmak isteyen birisi atılmak için birini ihtiyacı varsa platform, imzalı, o dört üç siyasi partilerin üç imza sağlamak için gereklidir. Dışında üyelerinin çoğunluğunun kendi hibe ile, olacak Zivko Budimir Yardımcısı Mirsad Kebo ve Svetozar Pudarica, Federasyonu Bir Başkanın imzaları vermek gerekir, çünkü üç parti parti platformlarının bileşimi değişen anlaşamadıkları gerçeği göz önüne alındığında, bu, Federasyonu Hükümeti reforme etmek mümkün değildirparti platformu ispoštivati ​​dört imza imzalar.Başkanlığı, özellikle Brcko projeleri ve Posavina Hırvatlar ve Boşnakların iadesi için Tahkim Bildirgesi açısından Federasyonu Başkanı Zivko Budimir mutlak destek vermiştir. O zamana kadar Hırvat hükümeti kurumlarında herhangi bir bireyin çalışmalarına büyük otorite gösterilen Budimir bir Cumhurbaşkanı olarak sonucuna değil, aynı zamanda HSP BH Federasyonu yürütme organlarıyla ilk adamın işi ilerletmek için her türlü çabayı almaya devam yüzden tüm vatandaşların ve bireylerin refah Bosna-Hersek. Ayrıca, Kamber sayısız ödül ve harfler alırken, olumlu, örneğin federal hükümetin en iyi bakanı olarak tutuklanan birçok kamu valorizations içinde Krajina olarak çalışma değerlendirildi iki HSP bakanları ve Bayan Anthony Frontier ve Vjekoslav Kamber, Başkanlığı analaliziralo ve operasyon örgütleri ve bireylerden commendations. Bu nedenle, HSP BH Cumhurbaşkanlığı koşulsuz destek verdi ve BHF vatandaşlarına ve tam durumun sağlanabilmesi nedeniyle, mevcut pozisyonlarda kalması gerektiğini söyledi.Sonunda Federasyonu yasama ve yürütme makamlarının çalışması ilgili tüm kuşkuları silebilmek olacağı gibi HSP BH Cumhurbaşkanlığı, Başkan ve dört dar parti önderliğinin yaklaşan ortak toplantı önerir, bir açıklamasında diyor.

- Advertisement -

14656 COMMENTS

Subscribe
Notify of
guest

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.

14.7K Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Последний

NE POŠTUJE NITI KRALJA CHARLESA: Je li Murphey Cikotić baš morao doći na proslavu njegovog rođendana?

Rođendan kralja Charlesa proslavljen je i u BIH. Tu su se skupili uglednici koji nešto predstavljaju i nešto korisno...
- Advertisement -

Ex eodem spatio

- Advertisement -