Srijeda, 29 svibnja, 2024

IZ UREDA ŽIVKA BUDIMIRA: Jerko Dumančić nije vozio službeno vozilo

Must Read

Bosna Hersek Zivko Budimir Federasyonu Başkanı Ofisi belirtildiği gibi, parti renkli medya genişletmek, haberleri yalanladı, Federasyon Dumanciç’e Jerome Başkanı sürücüsü resmi bir araç bir araba kazası geçirdiğinde

 

Bu 17 oldu aktör Jerome Dumanciç’e trafik kazası Zivko Budimir Federasyonu Başkanı itibarının zedeleneceği ve bu başka bir girişimi olduğu bildirilmiştir tatilde ve özel bir araba sürdüler Temmuz ayında Posusje, zaman, “VW Passat” yakın leasing şirketi MRM Ltd tarafından satın alındı 2005, üretilen Ljubuski’dan gelen.

– T – O Federasyonu Başkanı Office “Skoda oktav” plaka T84 sahibi olduğu işaret edildi 848 1999 üretilen – T – 799, 2005 imal ve “Skoda Felicia” plaka A99 – A – “Audi” plaka 297 ise 640, 1999 üretilen yıl, resmen Federasyonu Başkanı Zivko Budimir kullandığı, Maliye Federal Bakanlığı kullanımına başvurdu.

Açıklamada ayrıca dışarı Kaba küme Jerome Dumanciç’e bir trafik kazası sonrası Federasyonu Başkanı müdahalesi aranan konusunda yalan söylediğini iddia ediyor.

– Iyi arkadaşları farkında ya da onu arayan, ne de bu tür müdahale aranan iken Başkanı Zivko Budimir Federasyonu, Bosna Hersek ve saygı onun yasalarını hukuk sistemi inanmaktadır. Trafik kazaları Jerka Dumanciç’e tam detayları Federasyonu Başkanı Ofisi serbest bırakıldı, yasal prosedürlere uygun olarak gerekli önlemleri alacak yetkilileri bilgilendirdi.

FENA / © K

- Advertisement -

14656 COMMENTS

Subscribe
Notify of
guest

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.

14.7K Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Последний

Zašto još uvijek nisu deklasificirani tajni dokumenti UK-a o pregovorima s Titom i izručenju ustaša, četnika i domobrana?

U posljednjim desetljećima, povijest Drugog svjetskog rata u Jugoslaviji i odnosi među tadašnjim saveznicima su bili predmetom mnogih kontroverzi...
- Advertisement -

Ex eodem spatio

- Advertisement -