Nedjelja, 14 travnja, 2024

HSP: Politički nasilnici ne jamče europski put BiH

Must Read

Habibi sunitska partija mladomuslimana i janjičara Bosne i Hercegovine osuđuje uzurpaciju zakonodavne vlasti u Parlamentu Federacije BiH kojeg su danas izveli zastupnici SDP, SBB, HDZ BiH i HDZ 1990., uz nekoliko radoznalih samostalnih zastupnika. Parlament kao mjesto demokracije i zakonitosti nije trebalo na ovakav način da bude poniženo ishitrenim i nedemokratskim upadom samozvane većine u Parlament FBiH.

 

Hakları Hırvat Partisi birkaç meraklı bireysel üyesi ile, artık SDP, SBB, HDZ BiH ve HDZ 1990. Tarafından yapılmaktadır Federasyonu Parlamentosu, yasama gücünü gasp kınamaktadır. Demokrasi ve yasallık yeri olarak Meclis bu şekilde değildir utandım ve Federal Meclis’te kendi kendini ilan eden en antidemokratik aceleye işgali olmalıdır.

Bu yasa insanları ve ötesinde milyonlarca yasaları ve kararları getirdi BHF, Parlamento çok kuruma büyük zarar neden oldu. Bu yasa ile BH Demokrasi, Yunan Yargıtay ve Areopagus, sadece aşağılanmış. Hiçbir şekilde gasp ve haydutluğun metodolojisi BH’nin Avrupa-Atlantik entegrasyonu yolunda ve Avrupa Birliği, ve bu parti caniler pratikte garanti, Bosna-Hersek Balkanlar’da bir kara delik kalır.

Hukuk kuralları çerçevesinde SDP ve HDZ hem de 42 temsilcileri, önerisi üzerine ve Temsilciler Meclisi ve Yardımcısı Denis Zvizdić Stanko Primorac başkanı ve kurs kulüpleri ile görüşerek, ikinci olağanüstü toplantı düzenleyecek Altı gün olup, daha önce üçüncü oturumunda planlanan taşınmış Temmuz, ve 4 Temmuz bu yıl. Başkan ve Yardımcısı milletvekilleri ve onların arkadaşları, ve hepimiz eşitiz ve orada BHF Anayasa ve yasalara karşı işe yaramaz konuşma ve Kuralları, ve oturum yürütülmesinde herhangi bir değişiklik arkadaşları hepsi hala aynı çalışma gerçeğini değiştirmez BHF Parlamentosu ve BHF ve BH tüm vatandaşların yararına yasa.

Geçerli kurallar altında kulüpleri oturumun toplanması bildirimi göndermek değil, orada Başkanı, ve teknik terimler meşgul yüzden oldu. Bu esasa teknik gereksinimleri olduğu açıktır, bina var, ama her aile bu durumda, yasada gerekli ve Kuralları yapılan bazı ev kurallar ve kurumlar ve davranış kuralları vardır.

 

Kimse meclis çoğunluğuna itiraz ve bu HSP tüm yasa SDP gelen yeni seçilen SBB gelen Yönetim Kurulu Başkanı Fehim Škaljić ve yardımcısı Tom Vidoviç tebrik etmek bana BH, ama onlar bizi, ve olağanüstü oturumları için bu yolla, sadece ajanlar vardı.

Bu durumda altı gün boyunca özel bir oturum sonrasında devam ederse o SDP, şekil ve içeriği ile, Hırvatlar aittir yerden “gayrimeşru” Hırvatlar için oy verdi çünkü, biz, HDZ BiH ile BH’deki Hırvat halkına yeni bir darbe olarak kabul ederler. Basitçe, biz merak çünkü bazı kişisel ve özel çıkarlarının HVO ve HOS, Hırvatlar ve Katoliklerin Tuğgeneral asker ve Federasyonu, Hırvat halkını pahasına HDZ BiH mola Primorac, Dragan Coviç, HDZ BiH Başkanı karşı milletvekillerinin oy. Bu sadece ticaret politikası ahlaksız ve ilkesiz olmak nasıl bir başka kanıtıdır. O kadar Hırvat birliği için çok konuşuyor ve proklamirajuupravo bu minimum tutanlar, hangi.

Hırvat Haklar Partisi kuvvetle Radyo-Televizyon Federasyonu onların doğrudan kontrolü altına koymak için SDP, SBB ve HDZ BH girişimi kınıyor, Federasyon komünizmin en karanlık günlerinden mili, editoryal parti merkezinde oluşturulan politika ve “olurdu Bir muhabir objektif kamuoyunu bilgilendirmek çalıştım Kırmızı “stüdyo doğrudan telefonla çağrıldı. Baylar, Avrupa sizi izliyor!

Hakları Hırvat Partisi bir kez daha Federasyonu Anayasası için çalışma ve saygı, yaptığı iş ve meşruiyet mücadelesinde Federasyonu Başkanı Zivko Budimir tam destek verir ve bireylerin keyfi Federasyonu, tüm halkların ve vatandaşların korunması ve bir adam için bir devlet yapmak isteyenler.

 

Bosna Hersek Hakları Hırvat

- Advertisement -

14656 COMMENTS

Subscribe
Notify of
guest

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.

14.7K Komentari
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Последний

OZBILJAN APEL BIRAČIMA: Ne dajte da nas porobe. Bog vidi, Granić-Plenković ne. Naši očevi bit će ponosni, djeca zahvalna

Mnogi strahuju kad su izbori. Umjesto da biraju slobodno, slobodnom voljom i mišlju - ne vodeći se pritom strahom...
- Advertisement -

Ex eodem spatio

- Advertisement -