Published On: Mon, Apr 15th, 2013

HSP BiH apelira na Sejdića i Fincija da povuku apelaciju

11 Novi Travnik Cumartesi günü HSP BH Cumhurbaşkanlığı oturumu. Gündemin ana öğe Federasyonu Hükümeti ile ilgilidir. Toplantıda oybirliği HSP BH aktif imzalanan siyasi platformları hükümlerine uygun kalmasını şekilde Federasyonu Hükümeti kriz çözümünde katılmak isteyen sonucuna varılmıştır.
Bu amaçla, Federasyon Halk Meclisi’nde Dr Josip Peric delege Hırvat Bakanlar bozulması durumu önleyecek Federasyonu Hükümeti, hakkında Kanunun değiştirilmesi için bir girişim başlattı. Parti net olarak tanımlanmış bir konuma sahip Öte yandan HSP BH üzerine düzenli olarak tüm vatandaşların memnuniyetini görevlerini yürütmek ne zaman sahneye gelen federal hükümetin etkinliğini katkıda bulunmak istiyor.
Görüşmenin yanı sıra oybirliğiyle Sejdic-Finci BH’nin Avrupa yolunda tehdit temyiz ile ilgili Strasbourg Mahkemesi kararlarının uygulanması ile ilgili altız liderleri arasında ve bu nedenle başarısız görüşmeler hepimiz cezalandırılır sonucuna varmıştır.
HSP BH bu hareket ve düşünme, yaşam tek güç modu, ve bu olmadan onlar kaybolur çünkü çünkü bu başarısızlık hükümetten çekilme altız bazı liderlerine beyhude aramaları kabul. Bu nedenle, İtiraz Eden Bayan Jacob Finci ve Sejdic Dervo için HSP BH temyiz itiraz geri ve böylece bir sonraki seçimlerde 2014th bar katkıda yıl yasal olarak geçerli olmak üzere.
HSP BH Cumhurbaşkanlığı tüm üyelerinin bir toplantıdan sonra o seçmeli montaj HSP BH bağlı Travnik düzenleyeceği Travnik ziyaret çalışıyorlardı. Kolordu yeni bir liderlik bağlı ortaklıkları bulunmaktadır.
Başkan seçilen Goran Matosevic ve William Stojak için yan Travnik seçilen eski Devlet Başkanı Vladimir Peric bağlı Başkanı. Sekreter şube Marinko Pendes seçildi. Prof Yönetim Kurulu yeni seçilen üyeleri. Nenad Panic, Boris Matosevic, Josip Bosnjak, Zvonko Markunovic, Ivica Rendulic, Alen Baškarad ve Mijo Noel.
Denetleme Kurulu üyelerinin Marina Pendes, Irena Peric ve John Markunovic seçilir için. Tek üye ve sempatizan HSP – – BH bağlı Travnik mecliste yaklaşık 80 katıldı.