Published On: Pon, sij 12th, 2015

Budimir progovorio: Nitko nije pisao o napadu na moje vozilo

” Her ülkede kurşun hikaye olurdu polis eskort sürüş İlçe Savcılığı araştırılmaktadır benim araba, çarptı, ‘şiddetle’ deldi o kampanya motorlu aracın yüksekliği oldu bile medya ilginç ‘dedi Zivko Budimir BH Federasyonu ve Adalet başkanı ve güven verdiği röportajda ‘onun’ medyadan kaybolması ‘hakkında konuşma.

Günlük gazete ile bir röportajda Budimir medyada daha küçük varlığının eğilim zamankinden daha fazla sunmak olduğunu söyledi.

” Ama gerçektir ki neredeyse hiç Ekim ayında seçimlerin geçen yıl, benim medya görünüşe beri. Nesnel, Bosna-Hersek Başkanlığı için bir aday olarak SBA ve benim seçim sonuçları ne olursa olsun, onlar seçim sürecinin manipülasyon sonucu nasıl, bana medya alanı ve mevcut bazı görünümleri ‘itmek’ hakkını vermez. Faaliyetleri ve BHF cumhurbaşkanı olarak görünüm gelince ‘, onlar, ancak görünüşe göre’ ilginç yeterli ortam değildi Budimir dedi.

Tehditler

O tehdit aldığını ama bu gitti ve orada olmayacak emin olduğunu belirtti.

” Artık ben tehditleri alırım, ve ben onları alındığında bile korku yoktu, öyleyse neden şimdi korkuyor olmalı? Ve döneminde sık sık refakatsiz oldu, ve son zamanlarda çok sık ve herhangi bir rahatsızlık yaşamamış. Onları beklemek veya gelecekte yok ” dedi Budimir.

O ben seçim sonuçları ile değil, aynı zamanda partisinin üyelerine hayal kırıklığına değildi seçimde ne medya aracılığıyla gerekli açıklamalar değildir dedi eğer dürüst olmaz vurguladı.

Seçimlerle ilgili yaptığı görüşünü ”, ben çeşitli adreslere uluslararası kuruluşlar gönderilen bir belgede sundu. Neden halka bu konuda konuşmak değil? Hiçbir fark yapar, ve böylece seçim sonucu ya bağırıyor eski karikatürler, Kalimera, benzeri karakterini haklı olarak yorumladı olacaktır Çünkü: ‘Bu doğru değil’ ‘bu’ ‘sözlerine ekledi Budimir Mostar günlük gazete dedi Bosna’da olduğu gibi ‘demokrasi’ – HDZ ” yenmek imkansız değil, aynı zamanda ulusal olarak kendilerini, ama aslında bir suç ve BH bütün sorunların nedeni siyasi güçler.

ihanet

Orada hiçbir aşağılık kompleksi milli değerler ve zaman Hırvat halkının hain kim gösterecek dikkat çekti.

‘Ben yapmadım ve asla ve asla olmayacak biliyorum’. Yine benzer koşullarda yaptığınız bir soruyu cevaplamak için satırları bir çok alacaktı. Ben bu bir suç özelleştirme, yolsuzluk ve eşit vatandaşlar ve ulusların normal bir devlet olarak Bosna ve Hersek nihai yapısını yaptırım neden olacağını ikna oldu ben sadece söyleyebiliriz, ben daha büyük bir yük ‘almaya istekli olacağını’ dedi.

Yakında Bosna ve Hersek Federasyonu başkanı görevini bırakacak Budimir, o çok güçlü anayasal güçlerin temelinde Federasyonu Başkanı ‘kurum olduğunu göstermek için başardı, ve ulusal çıkarları, vatandaşların çıkarlarını korumak değil şekilde kullanılmamış ve değil dedi BHF kurumları ”.

O bu seçim SBA siyasi faaliyetlerin sona ermesi anlamına sonuçları düşünüyorum diyor.

” Bosna-Hersek yaşayamaz ve sadece kurum olmaksızın BH bir başkan ile modern bir Avrupa ülkesi ve BH Hükümeti ve bölgeselleşme gibi tüm vatandaşların ve ulusların eşitliğini garanti ‘. Her şey kendi vatandaşlarına ve halkların ve daha fazla ekonomik çöküşün acı sadece bir uzantısı olduğunu, ” Budimir Mostar yayın söyledi.

14.7K Komentari
Najstariji
Najnoviji Most Voted
Inline Feedbacks
Vidder sve komentare