Ponedjeljak, 30 rujna, 2024

Karate klub Široki Brijeg najuspješniji klub na turniru u Mostaru

Vrlo

Ove nedjelje u Mostaru se održao 3. Zrinjski karate kup u odličnoj organizaciji karate kluba Zrinjski Mostar, koji je prikupio 4 države te 50 klubova, te oko 750 prijava.

Karate klub Široki Brijeg zasjeo je na prvom mjestu. Karate klub Široki Brijeg je osvojio dva pehara jedan kao najuspješniji klub, te drugi kao prijatelji kluba jer su bili najmasovniji klub na turniru. Karate klub Široki Brijeg osvojio je ukupno 27 medalja.

Zlatne medalje osvojili su: Bruno Pinjuh Ivan Karačić 2x Viktor Kvesić Klara Lovrić Iva Marić Valentino Slišković Matej Zeljko

Srebrene medalje osvojili su: Franjo Karačić Borna Bevanda Toma Pavković Bruno Pinjuh Klara Džajkić Iva Slišković

Bronce su osvojili: Toma Ćorić Tonćo Pavković 2x Stipe Hrkać 2x Matea Leko 2x Lea Ćorić Iva Slišković Petar Marušić Lovro Ćorić Ivan Kraljević Nikolina Čerkez

Ekipu su vodili treneri: Marin, Goran i Toni Hrkać, te Robert Šaravanja.

Idući vikend članove karate kluba Široki Brijeg očekuje nastup u Herceg Novom u Crnoj Gori.

Svi oni koji žele postati dio jednog od najuspješnijeg sportskog kolektiva sa ovih prostora mogu to svakog utorka i četvrtka u 17:30h u dvorani KLANAC (pored kolodvora Miškić), te sve informacije mogu dobiti na broj 063/211-211