Subota, 27 srpnja, 2024

​Navijači zapalili tribine u Njemačkoj i prekinuli utakmicu

Snimke s jučerašnje utakmice njemačkog kupa još jednom su šokirale sve one koji još vjeruju da nogometni navijači divljaju samo na Balkanu i istoku Europe. Susret berlinske Herthe i Hanse Rostock prekinut je zbog velikih nereda na tribinama.

Prema izvještajima iz Njemačke, neredi su počeli na tribini s gostujućim navijačima iz Berlina. Iz trećeligaša Hanse objavili su da su prvu baklju zapalili Herthini navijači malo prije kraja prvog poluvremena, a u 77. minuti sudac je prekinuo susret i povukao igrače u svlačionicu nakon što je na tribinama počela ludnica. Upaljeno je na desetke baklji, bacana i druga pirotehnika, a onda su navijači počeli paliti sjedalice, prenosi index.hr.

Situacija se smirila nakon 10-ak minuta, susret je nastavljen, a Hertha je dominantno slavila s 2:0.