Petak, 26 travnja, 2024

Perišić dva puta asistirao u pobjedi Intera pa oduševio navijače izjavom

Inter je jučer pobijedio Hellas Veronu u utakmici 32. kola talijanskog prvenstva. Hrvatski nogometni reprezentativac Ivan Perišić upisao je dvije asistencije u samo osam minuta za Inter u prvom poluvremenu. Najprije je Perišić u 22. minuti nakon brze konte pronašao Barellu na drugoj vratnici. Talijanski reprezentativac nije imao težak posao i zabio je za vodstvo Intera 1:0.

KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ PERIŠIĆEVU ASISTENCIJU I GOL BARELLE

Nakon toga je u 30. minuti Perišić namjestio gol Edinu Džeki. Izveden je korner, a Perišić je glavom loptu prebacio do Džeke, koji zabija za 2:0. Perišić je, baš kao i njegov kolega iz reprezentacije Marcelo Brozović, odigrao utakmicu od prve do posljednje minute, piše Index.hr.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ PERIŠIĆEVU ASISTENCIJU I GOL EDINA DŽEKE

Perišić spreman igrati i braniča

Hrvatski reprezentativac osvrnuo se na ovu utakmicu u razgovoru za Inter TV nakon susreta. “Uvijek sam govorio da je sve lakše ako svi trče i ako momčad igra dobro. To smo i pokazali. Prošli tjedan bio je za nas jako važan, uspjeli smo pobijediti u Torinu nakon toliko godina. Sada moramo pobijediti sve utakmice do kraja ako želimo do naslova”, rekao je Perišić za Inter TV pa dodao:

“Igrao sam na gotovo svim pozicijama u karijeri, ne zamaram se time na koju me poziciju trener stavi. Ako to pomogne ekipi, igrat ću i kao treći u obrani. Nije mi to problem. Volim trčati i uvijek dajem sve od sebe.”/HMS/