Nadrealisti, ekipa iz kultne serije “Top lista nadrealista” osamdesetih godina prošlog stoljeća postali su najpoznatiji brend grada. Dečki su prepoznatljiv sarajevski humor prezentirali na najbolji mogući način i nitko ih nije cenzurirao, iako je vjerojatno bilo mnogo materijala koji bi se mogao učiniti “protudržavnim”.
Nele, Zenit, Đuro, Šiber i ostali Nadrealisti proricali su budućnost svojim satiričnim skečevima, a stvarnost koja je uslijedila nakon što se emisija ugasila nije bila nimalo smiješna. Svi najbizarniji skečevi koje je duhovita ekipa napravila doista su se ostvarili, kao, primjerice, skeč o šest jezika na području bivše Jugoslavije.
26 godina nakon što je snimljena posljednja epizoda Nadrealista u originalnom sastavu mnogi od njih i dalje žive u Sarajevu.
Branko Đurić Đuro nastavio je glumačku i glazbenu karijeru, a nakon rata postao je i redatelj.
Elvis J. Kurtović radi kao glazbeni urednik na Radio Sarajevu, a Nadrealiste je pokušao oživjeti i u “Nadreality showu” koji se snimao prije nekoliko godina.
Dado Džihan danas živi u Londonu i bavi se glazbom, skladanjem i produkcijom. Zenit Đozić se u Sarajevu bavi videoprodukcijom, kao i Darko Ostojić Ogi.
Boris Šiber je urednik na Federalnoj televiziji, te i dalje živi u Sarajevu.
Ipak, Nele Karajlić više ne dolazi u Sarajevo. Glumac i pjevač Zabranjenog pušenja se tijekom rata odselio u Beograd i već godinama ima jako loš odnos sa sarajevskim medijima. Dio Sarajlija Neletu oštro zamjera njegovu šutnju za vrijeme rata, a mnogi su ga prozvali i srpskim nacionalistom.
Nele je u Sarajevo prvi put nakon rata došao 2015. godine, kada je na Jahorini promovirao svoju knjigu “Fajront u Sarajevo”. Navodno se Nele spustio u Sarajevo na nekoliko sati nakon čega je uslijedio medijski linč, a on tvrdi da je jedva izbjegao batine.