Nedjelja, 19 svibnja, 2024

Na istoj utakmici zabio dva gola iz kornera

Slaven Dumančić, nogometaš HŠK Posušje, jučer je napravio poseban podvig koji se ne viđa često na nogometnim terenima. Proslavio se jer je u istoj utakmici postigao dva pogotka izravno iz kornera.

U ogledu 20. kola Druge lige FBiH, Dumančić je u domaćoj pobjedi svog Posušja 5:2 protiv HNK Stolac oba pogotka zabio iz desnog kuta.

Oba puta Dumančić je uputio visoku loptu s puno rotacije pred suparnički gol. Vratar gostiju nije naučio lekciju nakon prvog gola, kada je lopta u 13. minuti ušla u gol, pa se isto dogodilo i sedam minuta kasnije.

Umalo je Dumančić zabio i hat-trick iz kornera, ali lopta je otišla tik uz drugu vratnicu.

Dodajmo kako je uspio i asistirati iz kornera za drugi gol, prenosi Posušje.net.