Petak, 26 travnja, 2024

Modrić razbijene glave zabio za potvrdu pobjede Reala

Real Madrid na domaćem terenu igra utakmicu 20. kola španjolske La lige protiv Seville. Nakon prvog poluvremena rezultat je i dalje bio 0:0.

U startnoj postavi bio je i najbolji igrač svijeta, hrvatski kapetan Luka Modrić koji je u 37. minuti imao žestok sudar glavom s Francom Vazquezom. Oba nogometaša su krvavih glava ostala ležati na travnjaku te im se morala ukazati pomoć. Modriću je u tom duelu pukla arkada i te je zbog krvi mnorao i promijeniti dres.

No, na svu sreću nije bilo ozbiljnijih posljedica jer su oba igrača nastavila s igrom s povezima na glavi, a Modrić je i bez njega istrčao u drugom poluvremenu.

Modrić je, doduše, nastavio sa zavojem oko glave, ali je u nastavku utakmice s flasterom uspio zabiti gol za konačnih 2:0.

Naime, u 78. minuti za 1:0 je pogodio Casemiro, a zatim je u zadnjim trenucima susreta Modrić “ukrao” show.

Oteo je loptu Sevillinom braniču Carricu, sjurio se prema golu gostiju i sjajno poentirao pored nemoćnog Vaclika.