Subota, 20 travnja, 2024

BEZ POBJEDNIKA NA MOKROM DOCU Zrinjskom nisu pomogli jedanaesterac i igrač više

U okviru 7. kola Premijer lige BiH susreli su se Posušje i Zrinjski. Ovaj sraz hercegovačkih klubova završio je neodlučeno 0:0, iako su mnogi priželjkivali više od ovog susreta. Uvjeti za igru su bili dobri, a utakmicu je na stadionu pratilo više tisuća navijača.

Posušje je na početku drugog poluvremena ostalo s igračem manje kada je Brekalo zaradio izravan crveni karton. Unatoč igraču viška Zrinjski nije bio ta momčad koja je uspjela nametnuti svoj ritam i pritisak kako bi ugrozili domaćine.

U 75. minuti nakon igranja rukom, sudac Kaljanac pokazao je na najstrožu kaznu, no najbolji igrač Plemića Nemanja Bilbija, nije uspio pogoditi za vodstvo Mostaraca.

Nakon ovog meča zadovoljniji mogu biti domaći, naročito ako se uzme u obzir da su skoro cijelo drugo poluvrijeme imali igrača manje.