Utorak, 7 svibnja, 2024

Težak poraz Tomislava na domaćem terenu

U Tomislavgradu u sklopu 14. kola Prve lige Federacije BiH na Gradskom stadionu „Tomislav“ odigrana je utakmica između pretposljednje ekipe HNK Tomislav i sedmoplasirane ekipe FK Radnik Hadžić. Utakmica je završila rezultatom 0:3 u korist gostiju.

Mreže su mirovale do 33. minute kada goste u vodstvo dovodi Amar Konjhodžić. S tim rezultatom se otišlo na odmor. Gosti su svoju dobru igru okrunili drugim pogotkom u 54. minuti ovaj put strijelac je bio Benjamin Šehić. Točku na i stavlja Enes Kazić u 70. minuti.

Jedini ozbiljni pokušaj domaćih bio je onaj Branimira Šiške u 83. minuti, no golman gostiju to lako brani.

Kapetan domaće ekipe Stipe Križanac je izjavio da se ova utakmica što prije mora zaboraviti te da je bitno u posljednjem kolu protiv TOŠK Tešnja pružiti dobru igru i izvući pozitivan rezultat.

Obzirom na loše vremenske uvjete posjećenost nije bila kao inače, ali može se reći da se utakmica odvijala u fer i sportskom ozračju./M. Jakovljević/HMS/