Četvrtak, 27 lipnja, 2024

SIROTI ČOVJEK: Njemački komentator tvrdi da mu je utakmica Hrvatska – Albanija bila bolja od seksa

ZAVRŠNICA utakmice između Hrvatske i Albanije na Europskom prvenstvu, šokantna za hrvatsku reprezentaciju i najbolja moguća za albansku, oduševila je i bivšeg njemačkog reprezentativca, danas komentatora utakmica Steffena Freunda. Podsjetimo, ovaj susret 2. kola skupine B završen je 2:2, nakon gola Albanije u 95. minuti.

Albanci su poveli pogotkom Qazima Lacija u 11. minuti nakon ubačaja Jasira Asanija, a izjednačio je Andrej Kramarić u 74. minuti na dodavanje Ante Budimira. Samo dvije minute kasnije nakon akcije Budimira i Luke Sučića albanski branič Klaus Gjasula je postigao autogol.  U 95. minuti Gjasula, koji je u igru ušao 73. minuti, postigao je gol za konačnih 2:2 i podjelu bodova.

Freund: Kakav povratak!

Taj gol nije oduševio samo albanske navijače, igrače i izbornika Sylvinha već i Freunda koji je sve usporedio sa seksom. “Kakav povratak! Pogledajte Sylvinha. Ovo je ludo. Ovo je bolje od seksa”, rekao je u prijenosu.

Freund je najveći dio igračke karijere proveo u Borussiji Dortmund, s kojom je dvaput bio prvak Njemačke i jednom osvajač Lige prvaka, a još je igrao za Schalke, Kaiserslautern, Tottenham i Leicester City. Bio je dio njemačke reprezentacije koja je 1996. godine osvojila europski naslov.