Published On: Thu, Jun 27th, 2013

ZVONKA: U Sarajevu mi je lijepo, toplo, sigurno, zabavno, drama…

Zamjenik predsjedavajućeg Mješovitog kluba zastupnika narodnih stranaka u Predstavničkom domu PSBiH i predsjednik HSP-a BiH Zvonko Jurišić istakao je u razgovoru za agenciju Fena da je Sarajevo siguran grad i da nema razloga da bilo tko misli drugačije.

Dodao je da HSPBiH u potpunosti podržava opravdane zahtjeve građana BiH za donošenjem zakona o JMBG i da se taj zakon tiče svakog ponaosob.

Ben birisi tüm şeyler engelleyebilir nasıl anlamıyorum”, bu hayati önem ve her birimiz için ihtiyaç olduğunu. Biz, milletvekilleri, biz işe dönmek gerekir”, Jurisic dedi.

Sırp Cumhuriyeti alacaklar temsilcileri RS politika ve siyasi hedeflere bir devamı olarak görülen Saraybosna Jurisic güvende hissetmiyorum ve Sırp Cumhuriyeti varlık güçlendirmek için.

Halk Ognjen Tadiç Meclisi” Ben Hoparlör 5.000 KM bir maaş kazanır olsun bir gazetecinin sorusuna yanıt olarak yaptığı açıklamada, RS durumuna kişilerden yargı herhangi transferine izin ve RS konumunu güçlendirmek çünkü politikasının uygulanması amacıyla. BH bile söz konusu değildir. Bir Halk Meclisi’nde bunu gerektiğini söyledi öyle. Bu nedenle, bu hedeflere açık” Jurisic açıkladı bulunmaktadır.

HSPBiH acilen sosyal güvenlik numarası hakkındaki kanunun prosedürü sağlamak için Bakanlar Kurulu sorar, ve nasıl bu konuda çözüldü.

HSPBiH gibi askeri varlıkları Sejdic-Finliler, vb kayıt gibi diğer konular, çözüm ulaşmada herhangi bir sorun göremiyorum.

” Biz AB kararlarının “Sejdic Finliler” uygulanması için tamamen kabul edilebilir modeli, ancak HDZ kafasında. Taraflar arasında güvensizlik bir çok, “altı” ve reformu alamaz. Biz onların sorumsuz politikası” için rehin kalır, Jurisic sonucuna vardı.