Petak, 29 ožujka, 2024

Zrinjski u sjajnoj atmosferi svladao Široki

U drugom kolu Lige za prvaka košarkaši Zrinjskog pobijedili su na svom parketu ekipu Širokog s 89:73. Mostarci su se tako iskupili za poraz u Kaknju, dok su Širokobriježani Ligu za prvaka otvorili s dva poraza.

Zrinjski je u prvu četvrtinu dobio 23:15, a na poluvrijeme otišao s vodstvom 45:32.

Domaći košarkaši na krilima raspoloženih Miličevića i Murrya dolaze i do 17 poena prednosti. Široki nije uspio ugroziti pobjedu Zrinjskog, a gosti su samo jednom uspjeli smanjiti zaostatak na sedam poena.

Ivan Miličević s 21 i Murry s 19 poena najefikasniji kod Zrinjskog, u ekipi Širokog bolji od ostalih Cromer s 18 koševa.

Hercegovački derbi odigran je u fantastičnoj atmosferi pred oko 1000 gledatelja koji su vidjeli dobru i borbenu kvalitetnu utakmicu., piše Pogled.ba