Subota, 20 travnja, 2024

Zrinjski rastalio Čelik

Kišu golova vidjeli su gledatelji ove subote na stadionu Pod Bijelim brijegom.

Zrinjski je ugostio Čelik, a otvoreni nogomet doveo je do ukupno sedam postignutih pogodaka.

Završilo je 5:2 za domaćine kojima je ovo četvrta vezana pobjeda u ovosezonskom prvenstvu.

Momčad Blaža Sliškovića ove sezone nije primila pogodak na domaćem terenu, a Zeničani su im u prve četiri minute zabili dva!

U prvoj minuti bivši Plemić Kouadio asistirao je Aldinu Mahmutoviću za vodstvo, a tri minute kasnije i sam je pogodio za 2:0.

Matija Katanec smanjio je u 6. minuti na 1:2, a onda kao da su ‘Plemići’ ubacili u brzinu više.

Prvo je u 15. minuti Nemanja Bilbija izjednačio na asistenciju Miloša Filipovića, a u 19. pogađa i Toni Jović. Isti igrač asistira u 31. Filipoviću za 4:2.

Do petog pogotka domaćin je došao u 69. minuti kada je Ognjen Todorović majstorski smirio loptu i jednako majstorski pogodio donji desni kut Čelikovog gola.

Treba reći da je Čelik dobro i prošao, jer da na golu nije stajao odlični mladi Matej Marković Zeničani bi još koji put vadili loptu iz mreže.