Četvrtak, 25 travnja, 2024

PRVA LIGA FBiH: Suci ostali zarobljeni satima na stadionu u Gradačcu nakon utakmice

Olimpik je jučer u Gradačcu u okviru sedmog kola Prve lige FBiH pobijedio ekipu Zvijezde rezultatom 2:0, ali utakmicu je obilježio desetominutni prekid zbog domaćih navijača te drama nakon završetka utakmice.

Naime, navijači Zvijezde su sredinom drugog poluvremena izazvali prekid jer su bili nezadovoljni odlukama sudaca tijekom susreta, a prije svega zbog dosuđenog penala za Olimpik te crvenog kartona za njihovog igrača, piše sarajevski Klix.

Iako je utakmica bila nastavljena nakon deset minuta te uspješno privedena kraju, dobar dio gledatelja ostao je na tribini iznad službenih prostorija pa su suci zabrinute za svoju sigurnost odlučili dugo ostati na terenu Banja Ilidže.

Policija im je pritekla u pomoć i uz njihovu pratnju uspjeli su doći do prostorija kluba, a nekoliko sati kasnije uz veliko osiguranje napustiti stadion i Gradačac.

Ipak, nisu prošli bez posljedica budući da im je stradao jedan od automobila, što se vidi na fotografijama koje su se pojavile na društvenim mrežama./HMS/