Petak, 29 ožujka, 2024

POJAVIO SE NEVJEROJATAN VIDEO: Engleska pokušala zabiti dok je Hrvatska slavila gol Mandžukića?!

Hrvatska je izbacila Englesku u polufinalu Svjetskog prvenstva u Rusiji. Doduše, prva opasna situacija na utakmici, u 5. minuti, rezultirala je pogotkom za Engleze. Luka Modrić blizu 16-erca srušio je Delea Allija, a Kieran Trippier iz slobodnog udarca s 20 metara zatresao je mrežu.

U drugom poluvremenu Hrvatska je zaigrala bolje i počele su se redati prilike, a do izjednačenja je došlo u 68. minuti. Vrsaljko je ubacio u peterac, a Perišić iz teške situacije nogom pogodio za 1:1. Rezultat 1:1 ostao je i nakon 90 minuta, pa su uslijedili produžeci, a pobjednički gol zabio je Mario Mandžukić u 109. minuti. Međutim, nevjerojatan video pojavio se nakon utakmice.

U trenucima dok su hrvatski igrači slavili Mandžukićev pogodak Englezi su pokušali doći do izjednačenja na vrlo komičan način. No nije posve jasno jesu li stvarno mislili da će postići pogodak na brzi centar ili je to bilo samo stanje šoka.

Mnogi će se sjetiti problema s početka Svjetskog prvenstva o tome može li momčad izvesti loptu ako se svi igrači protivničke momčadi nalaze izvan terena slaveći pogodak.

Ipak, engleska momčad jasno je pokušala kazniti Hrvatsku u trenutku slavlja. Videosnimka koja se pojavila nakon utakmice otkriva kako su igrači Engleske pohitali na centar te izveli loptu u naumu da postignu pogodak dok nikog od hrvatskih igrača nema na terenu.