Subota, 20 travnja, 2024

NEVJEROJATNO IZNENAĐENJE NA MOKROM DOCU: Posušje svladalo aktualnog prvaka države

Nogometaši Posušja priredili su veliko iznenađenje u okviru četvrtog kola Premijer lige BiH i sa 1-0 savladali aktualnog prvaka države, banjalučki Borac.

Prvi je na susretu u trećoj minuti zaprijetio fudbaler Posušja Marin Vranjić. Šutirao je iz velike udaljenosti, ali je njegov udarac otišao visoko preko gola Borca.

Vranješ prvi prijeti u redovima Borca. Igrala se 15. minuta kada je snažno šutirao, a njegov udarac je uz mnogo napora zaustavio golman Posušja Baćak.

Vukoja je pokušao u 35. minuti s nekih 20 metara, ali i njegov udarac odlazi za malo preko gola Ćetkovića, prenosi N1.

Posušje ipak stiže do prednosti u 43. minuti. Lopta je na lijevoj strani došla do Dominika Begića koji je fenomenalnim udarce matirao golmana Borca Ćetkovića.

U samom finišu prvog poluvremena domaćin ostaje s igračem manje. Lauš nakon starta nad igračem Borca dobiva drugi žuti, odnosno crveni karton.

U 65. minuti ipak brojčano stanje na terenu je poravnano. Begić je krenuo u kontru, Milojević ga kao zadnji igrač u obrani ruši, a sudac Zoran Grbić mu pokazuje direktan crveni karton.

U 78. minuti nakon solo akcije pokušao je Milan Vušurović, ali je Baćak bez većih problema obranio njegov udarac.

Do kraja susreta rezultat se nije mijenjao, pa je tako ekipa posušja upisala prva tri boda u povratničkoj sezoni Premijer lige BiH.