Petak, 29 ožujka, 2024

Natječaj za prijem u radni odnos za sljedeća radna mjesta

Must Read

Elektro Jurić d.o.o. Hajduka Mijata Tomića 6, 88000 Mostar, zbog proširenja svojih aktivnosti i povećanja obima posla kao i asortimana roba, raspisuje natječaj za prijem u radni odnos za sljedeća radna mjesta:

SKLADIŠTAR – više izvršitelja (m/ž)

Opis radnog mjesta:
– rad na prijemu, otpremi i skladištenju roba
– briga o brojnom stanju roba u skladištu i upravljanju skladišnim prostorom
– utovar/istovar/dostava robe
– tehnički poslovi u skladištu
– planiranje otprema roba kupcima, na dnevnoj i tjednoj bazi.
– izrada poslovnih dokumenata
– održavanje propisanih higijenskih standarda unutar skladišta i pridržavanja pravilnika zaštite na radu
– ostali poslovi u skladištu

Uvjeti koje kandidati trebaju ispunjavati:
– visok nivo inicijative i motivacije za postizanje rezultata
– izdržljivost u radu u skladu sa fizičkim potrebama radnog mjesta
– savjesnost i ustrajnost;
– osoba mora biti temeljita, odgovorna i s tehničkim razumijevanjem

FAKTURISTA – 1 izvršitelj (m/ž)

– Fakturiranje robe prema narudžbama
– Kreiranje otpremnica, međuskladišnica, povrata i reversa;
– Kreiranje kalkulacija i primki
– Kontakt sa kupcima i prijem narudžbi;
– Izdavanje predračuna i računa;
– Kontrola povrata i ispravnosti ovjere dokumenata koji prate robu pri isporuci/povratu;
– Evidentiranje i praćenje akcija
– Vođenje blagajne;
– Praćenje IOS-a;
– Kontrola stanja skladišta;
– Redovni i kontrolni inventurni popisi robe;
– Kreiranje i dostava izvještaja.
– Ostali administrativni poslovi po potrebi

– minimalno SSS ekonomskog ili društvenog smjera;
– poželjno radno iskustvo
– Poznavanje rada na računaru (MS Office, poslovne aplikacije i sustavi);
– Savjesnost, ustrajnost i odgovornost
– Točnost, preciznost, sistematičnost i temeljitost u radu.

UREDSKI KOMERCIJALISTA (m/ž) – 1 izvršitelj

– Obavljanje glavnih i pomoćnih poslova koji se odnose na planiranje, organiziranje, realizaciju i kontrolu komercijalnih aktivnosti i planova prodaje, kao i marketing aktivnosti
– Kontinuiran razvoj znanja o asortimanu u prodaji i potrebama kupaca
– Analiza potreba i prodaje prema kupcima
– Evidentiranje, praćenje i analiza akcija
– Kontakt sa kupcima, davanje općih i posebnih informacija o robama i uslugama
– Izrada ponuda, kalkulacija, kompenzacija i sl.
– Praćenje i izvještaji o ispunjavanju tjednog i mjesečnog plana prodaje
– Priprema ponuda za kupce
– Slanje upita, pribavljanje ponuda, praćenje stanja zaliha robe i organiziranje prijevoza robe,
– Praćenje prodaje i naplate robe, kao i nabavke i plaćanja roba i usluga,
– Praćenje kupaca i prodaje prema kupcima prema planu prodaje
– Ostali komercijalni i administrativni poslovi.
– Arhiviranje, briga za dokumentaciju kupaca
– Pravovremeno informiranje u timu i prema Upravi

– Najmanje SSS, poželjno ekonomskog ili društvenog smjera;
– Poznavanje rada na računaru;
– Poželjno je poznavanje engleskog ili nekog drugog stranog jezika;
– Kandidati treba da posjeduju izraženu motiviranost, kreativnost, prezentacijske i pregovaračke sposobnosti, snalažljivost i smisao za timski rad.

Zainteresirani kandidati svoju prijavu za posao mogu poslati putem Email: info@elektrojuric.ba uz napomenu za koje radno mjesto se prijavljuje.

Natječaji ostaju otvoreni do 30.06.2021., a u procesu selekcije kontaktirani će biti kandidati koji uđu u uži izbor.
Lokacija: Mostar
Broj izvršilaca: više izvršitelja
Datum objave: 09.06.2021.
Trajanje oglasa: 20 dana (ističe 30.06.2021. )

- Advertisement -

14656 COMMENTS

Subscribe
Notify of
guest

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.

14.7K Komentari
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Последний

ANALIZA: Schmidt se nije usudio riješiti pitanje hrvatskog člana Predsjedništva

Hrvatski politički predstavnici nisu zadovoljni zbog posljednje intervencije Visokog predstavnika Christiana Schmidta koje se odnose na tehničke dijelove Izbornog...

Ex eodem spatio

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com