Petak, 19 travnja, 2024

LUDA UTAKMICA U nevjerojatnoj drami Manchester United slavio golom u 10. minuti sudačke nadoknade

Must Read
Nogometaši Manchester Uniteda na krajnje su dramatičan način slavili pobjedu u sklopu 3. kola engleske Premierlige na gostovanju kod Brightona.

Crveni vragovi vodili su 2:1 sve do pete minute sudačkog dodatna kada je Solomon March zabio za 2:2, no pobjeda je stigla u 10. minuti nadoknade udarcem s bijele točke.

Domaćin je bio puno bolji u prvih 45 minuta i trebao je voditi barem s jedan razlike, no na poluvrijeme se otišlo s 1:1. Maupay je zabio vodeći pogodak s bijele točke, a United je u 43. minuti došao do poravnanja nakon autogola Dunka, piše Gol.hr.

U nastavku je Bruno Fernandes poslužio Marcusa Rashforda koji je sjajnim solo prodorom i “šetnjom” po šesnaestercu domaćina donio Crvenim vragovima vodstvo, koje je trajalo do same završnice utakmice.

Četvrti sudac pokazao je pet minuta sudačke nadoknade i upravo u petoj je March postigao gol za 2:2. Činilo se da je to to, a onda je uslijedio još jedan ludi obrat.

U sedmoj minuti nadoknade Maguire je pucao glavom, a jedan od igrača Brigtona je spriječio pogodak igranjem rukom. Nakon pregleda VAR-om sudac je pokazao na bijelu točku, a precizan s nje bio je Bruno Fernandes. /HMS/