Published On: Pet, velj 7th, 2014

ZVONKA ZABORAVIO DA JE NA VLASTI: Bahatost vladajućih struktura izvukla je gladne na ulice

Podrška na koju se cijeli dan čekalo stigla je od najmlađe bošnjačke stranke u BIH. Zvonko Jurišić nakon Komšića, i ostalih mladih lidera podržao je bosansko proljeće. Njegov govor prenijele su sve svjetske agencije a TurkTV emitirala ga je u prime timeu. Anadolija dijelove Jurišićevog govora naziva povijesnim jer prvi put jedna stranka koja je na vlasti za sebe javno tvrdi da je neodgovorna i bahata struktura a građani Posušja zbog ovog javnog priznanja pišu peticije da se Jurišića  proglasi počasnim građaninom Sarajeva. Jurišić tvrdi da je sam pisao govor i da nije ovaj put prepisivao. Što je točno rekao poslušajte u nastavku…

Onları seçtik ve onlar size yendi . Bukısa olay , tüm Bosna ve Hersek üzerindekisokaklardainsanları özetleyebiliriz olacaktır . Yolsuzluk , suç ve adam kayırmacılık insanlarmevcut uygulamanın durdurulması talep içinsokaklara döküldü nedennedenleri vardır .

Sorumsuzluk veiktidar yapıları kibiraç ve mülksüzlerin çekti vesokaklarda adaleti aramaya zorladı . Amaduygusuz hükümetmuhtaç için bir çözümprotestocuları röportaj etmeye ama suçlular üzerinde çalışmak için bir SWAT timi olarak kendilerine gönderilen bulamadı .

BH Hırvat Haklar Partisi polis vahşetini vevahşet istifa emeği sorumlu tüm bu aramaları kınadı .

Böyle bir sosyal sistemintek meşru soygun yapılmış boş ve yanlış bir meşruiyet lokma olanlar . Sinirli , politik, polis , denetim ve yargı kurumları daha kolay ceplerini özelleştirilmesi yapmak ve onlar koymak olabilir her şeyi koymak . Özelleştirme birçok soygun karakterize nasıl başka .

BizeFalcon , Zitopromet , Duro Salaj , Tütün Fabrikası , Šipad ve stožernici hem HDZsokakta işçileri sınırdışı ve 1 KM içinşirket aldı birçok diğer şirket hatırlayalım . Bize Eroneta özelleştirme soygundan sonra matičnome şirketi döndü , ve sahte Hırvat Milli Meclisi üzerindelisans hrvatstva almış ortodoks Hırvat lider Dragan Coviç liderliğindekisoyguncuların yargı manipülasyon ücretsiz olarak kabul edilir olduğunu hatırlayalım.

BH Hırvat Haklar Partisi nedeniylesokaklarda toplumsal başkaldırı boş bir mide dile olanların hepsi sempati . Sonunda o iş o 20 yıllık , on aile bir servet almak içinyetkililere gidip akıl ve azim için çağrı ve tüm diğerleri açlıktan .

Her toplumun temel bir güç olarak vesosyalorta sınıf tahrip vepolitik kesimi protesto yoluyla ve itaatsizlik yoluyla ve seçimler aracılığıyla olmalıdır olanlar onlar hoş değildi söylemek , ve çünkü iktidarda olan politikacılar tarafından tümyağma yaptığı suçsonuçlarını taşıyacak yasa eski haline değil ilan edilmelidir .

HSP BH adalet olursa olsunanlaşmazlık ne kadar kullanılabilir olduğunu umuyoruz .