Published On: Sub, stu 12th, 2022

Jedna od najluđih utakmica u povijesti Premijer lige! Velež je vodio 3:0 i 4:1 protiv Širokog, a onda se dogodilo – čudo!

Božo Vukoja

U Gabeli je odigrana luda utakmica 18. kola Premijer lige BiH. Velež je na poluvremenu imao 3:0 protiv Širokog, a onda…

Velež je golovima Dejanovića (12´), Ikića (26´) i Haskića (40´) došao do ogromne prednosti na poluvremenu.

Široki je smanjio preko Vukoje (47´) na otvaranju drugog dijela, a +3 domaćima vratio je Anđušić (50´) te se činilo da je 40 minuta prije kraja pobjednik riješen.

Gosti su od 63. do 65. minute golovima Vukoje i Ćavara smanjili na 4:3 i učinili utakmicu neizvjesnom do samog kraja.

Široki je navaljivao i isplatilo se – Bože Vukoja u 86. minuti došao je do hat-tricka i čudesnog izjednačenja gostujuće momčadi!