Published On: Sri, ruj 26th, 2012

HSP BiH NA LJUTOM DOCU: Zvonka predstavio novi singl (VIDEO)

Sicak Dolac – 7. düzenlenen yerel seçimler için sürdürülen kampanyanın, bir önceki bölümde büyük set Hırvatistan Haklar Partisi Ekim Širokobriješka dalı (HSP) BH ilkokulda sıcak Belgeleri’nin bu Salı günü yapılacak.

Parti içinde toplanan 200 küsur üyeleri ve destekçileri dedi önce Belediye Meclisi Široki Nedjeljko Boksic elbette MC-E Stanko Milicevic için daha sonra aday ve liste tutucu HSP BH ve OV-e Siroki Brijeg Viktor Kvesic Başkanı, ve özel olarak Cumhurbaşkanı HSP BH arkadaşları tarafından akşam. Zvonko Jurisiç.

 

Böylece pravacki nefes Hırvat yakınında, Dolac kızgın almak için “Daima sevindim. Bu sefer ben buraya gelip parti son gelişmeler hakkında konuşmak için özel bir ihtiyacı hissetti, ve genellikle Bosna-Hersek siyasi sahnede. Aranıyor gelip söylemek ben burada onlar herkesten çok daha büyük hain olduğu gerçeğini işaret etmek bir kaç örnek olduğum için biz sadece, hain değil parti var ve biz HDZ BH son aylarda baylar etiketlemek istediğiniz gibi, ama işe yaramayacak kendi üzüntüye, Özellikle HSP BH “- dr dedi. Konuşmasının giriş bölümünde Jurisiç ve devam etti:

“Biz eleştirmek Federasyonu SDP ile koalisyon ne biz, ama biz daha SDP ile bu tiješnjoj Koalisyonu’nun bir sürü. Onlar onlarla koalisyon ve ulusal düzeyde ve Orta Bosna Kantonu ve Mostar Şehri olduğunu bilmek zorunda Dr …. Bozo Ljubiç bu noktada bu Perşembe gündeminde olmalıdır rağmen, Dışişleri Dr Lagumciya Bakanı kaldırılması üzerine oylama noktasına kadar sonra seçim erteleme kararı aldı ve o sırada hiç farkında olduğuna karar verdi Benim tercihim belirleyici kolu oldu, ben Lagumciya ve görevleri kapatmak için oy vereceğini, ama onlara kendi çıkarına değildir ve bize değil HSP gelen, “- HSP BH al Başkanı söyledi. Zvonko Jurisiç.

Dahası, o savundu HDZ sadece faiz ve sandalyeler değil, ulusal çıkarları HSP beyler başkanı.

“Federal bakanlıklar şimdi yaklaşık 90 Boşnak ve Hırvatlara yüzde biz platformu giriyordu bulduğu durumdur sadece yüzde 10 var. Adil Osmanoviç bakanı söyledi utanç onun bakanlığı içinde, Hırvatların sadece yüzde 10. O’na, adam Hangi gerçekten oldukça doğru kişi, bir şey bizim ‘Pivot’ uzun bir süre için kendi kural ‘bizim’ yüzdesi ve ‘onların’ federal bakanlıklar, sadece mümkün olan en büyük var onlar ilgilenmişlerdir çünkü umursamadı ise, utanç verici görünüyor böyle partizan çıkarları için para çekebileceğini hangi güç santralleri ve diğer yardımcı şirketlerde hisse. onlar Saraybosna’da uygulamak değildir ve milletimizin sahip olduğu parayı almaya çalışmıyorum iktidarda olan ilçe ve bu belediyelerin hükümeti üzerinde çalışma basıncı son aylarda ve sağ böylece ben sadece yasal ve meşru olanları sunmak istiyoruz. yüzden aittir ve onları başkalarına bırakın bu para ‘atmak’. ait, ama o değil, ve ben bu ispat edeceğinden eminim Gerçekten Batı meşruiyet ve yasallık var Ljubuski haline Belediye Başkanı yana Cane, ve ben diğer belediyelerde ZHŽ-iyileştirilmesi ve Koalisyon kazanamaz inanıyorum, bu yüzden onları dinlemek ilginç olacak – bu seçim sonrasında, Stanko Primorac olduğunu yüzde yüz garanti çünkü Hersek, “hükümetin diğer seviyeleri dursun – dr dedi. Jurisiç.

Hepsi ihanetten başkalarını eleştirmek için satıldı zamanda MC’nin bu belediyede bir liste sahibi olan Cumhurbaşkanı iştirakleri HSP BH Široki Kvesić Viktor, seyirci yarattı.

“Onlar Posavina Onlar? E onlar hazırlamadı oluşturdu. Hızla yok yırtılmış ve satılıyor? Onlar bir hükümet oluşturuldu. Onlar da satılıyor? Herceg-Bosna yarattı, ama onlar satıldı. Hırvat generaller yayınladı kim? Praljak satılan Kim , Coric, Prliç ve diğerleri? Eh onlar onları? bizim geniş Brijeg pek çok yanlış savunucularına yapılan Kim.? devletin en pahalı şehri yapılan Siroki Brijeg hangisi. yapmak Yaptılar. biz çok okunan edildi mıydı kağıt “- sıcak Belgeleri’nin Viktor Kvesic yılında seçim öncesi tartışmalara dikkat çekti ve mevcut hükümet Siroki Brijeg en büyük iki proje sıfırdır Trn bazı 150 metre ve açık self-servis çamaşırhaneler, uzunluğu asfaltlama dört yıllık dönemde Krunine geçti sonucuna çünkü Tabii self-servis çalışanları,.

Stanko Milicevic, geçmişte 2008 seçimlerinde bu Şefi sonrası için MC-E ve aday HSP BH için aday. eğitim sorunları ve Biograci yılında ilkokulun müdürü ile yaptığı ölçü anılan ilginç bir örnek sevk edildi.

“Biz iade edilecek olan 48 işçi 44 imza, ve tabii ki dönmedi., Ve ben görevden alındı neden biliyor. Ben bir öğrenciyim yazı bir ebeveyn değilim nedenleri çünkü bazı bilgiler, bizim aksi sıradan Ljutodočaninu ve nedimem oluştu! Geçerli ilçe hükümet zaman çok kısa bir süre içinde çalışma 40 eğitimciler ayrıldı ve 30-40 kölelerinin tüm almak için, ve çoğu insan alınan görevlerini ifa yeterli ilgi yok, “- Stanko Milicevic dedi.

Cumhurbaşkanı MC Široki Nedjeljko Bokšić tüm adaylar HSP BH ve OV-e Široki bir listesini sundu ve belediyedeki mevcut sorunlara değinilmiş, diğer şeylerin yanı sıra, eksik para iddiaları ve diğer köylüler Ljutodočanima ödenmesine yönelik nasıl hakkında konuştuk Bu bölgede meydana gelen Siroki Brijeg sel gibi bir kar fırtına geçen kış.

“Ben Federal denetim bu gün ve inceleme için bakıyordu ve biz bunu benim mesleki sorumluluk ve insan düşünce bulmak çünkü kesinlikle, dava olacak çünkü sadece onlar 500 ve bir şey bin bizim Şefi Prens Miro işaretleri ortadan kalkması için suçlu bulundu.” Onu Sue ll bu paralar senin içindi güzel insanlar vardır, ve son zamanlarda bir oy hakkı öder gibi görünüyor çünkü, mahkeme almak bu seçimlerde para alış oy “-. Boksic dedi.

Seçim öncesi tartışmalar tamamlandıktan sonra sıra aperatif izledi ve sonra onun müzikal performans önce kalabalık Dragan Rezić oldu – Duke, MC-E Široki için listede aday HSP BH olduğunu.

I nakon skupa Halal partije, Zvonko Jurišić je prisutne počastio prigodnim umjetničkim opusom, najnovijom pravaškom himnom koju mu je skladao Kebo.
0 0 glasovi
Ocjena članka
14.7K Komentari
Najstariji
Najnoviji Most Voted
Inline Feedbacks
Pogledaj sve komentare