Četvrtak, 25 travnja, 2024

DRAMA U BEOGRADU Domagoj Vida na meti Grobara, a na tribinama se događala i borba za život koja još nije završena

Must Read

U prvoj utakmici play-ofa Europske lige između Partizana i Bešiktaša (1:1) svih 90 minuta u gostujućem dresu odradio je Domagoj Vida koji je imao očekivano vruć doček

U Beogradu nije bilo pobjednika, a odluka će pasti u uzvratu za tjedan dana u Istanbulu. Za domaćina je zabio Ricardo u 14., a samo minutu kasnije izjednačio je Arslan.

Hrvatski reprezentativac u redovima turske momčadi odradio je na visokoj razini cijelu utakmicu, a tijekom susreta, kada je bio u posjedu lopte, s tribina je čašćen zvižducima i ružnim povicima “ustaša, ustaša”, ponajviše od Grobara. No nije mu to ni najmanje smetalo.

‘Imam dovoljno godina i iskustva tako pa me to nije puno diralo. Bila je lijepa atmosfera, nije bilo nekakvih incidenta, nije ni za mene bilo nekakvih uzvika i povika. Čestitam navijačima i Partizanu. Vidimo se za tjedan dana’, rekao je korektno hrvatski stoper na tu temu.

Nešto o utakmici.

‘Ovaj rezultat 1:1 mislim da je najrealniji. Domaćin je zabio dosta rano pogodak, a mi smo se brzo vratili. Mi smo zadovoljniji, jer smo postigli pogodak u gostima i idemo u uzvrat s remijem. Imamo jasan cilj, pobjeda u drugoj utakmici i plasman u Europsku ligu’, pričao je Vida te pohvalio momčad Partizana.

Spomenimo kako je za vrijeme utakmice pozlilo jednom domaćem navijaču, odvijala se prava drama, a pomoć mu je pružena na licu mjesta. Borbu za život nastavio je u bolnici, prenosi tportal.hr